Pitt BAND hrál pro Beatku

Zdroj: Táborský deník

Kapela Pitt BAND z Nemyšle naplnila v sobotu 16. listopadu sál kulturního domu v Sudoměřicích u Tábora. V pořadí 11. benefiční koncert uspořádali pro téměř tříletou Beatku z Tábora, která trpí dětskou mozkovou obrnou s částečným ochrnutím pravé strany těla.

V sobotu 16. listopadu kapela Pitt BAND pořádala v pořadí 11. ročník charitativního koncertu, letos vynesl téměř 23 tisíc korun.
V sobotu 16. listopadu kapela Pitt BAND pořádala v pořadí 11. ročník charitativního koncertu, letos vynesl téměř 23 tisíc korun. | Foto: Lenka Nováčková

Dobrou zprávu oznámil kapelník Karel Nováček. „Vše dopadlo na výbornou! Benefiční koncert měl slušnou účast, přišlo kolem stovky lidí. S jejich pomocí a také s pomocí sponzorů jsme pro malou Beatku získali celkem 22.840 korun. Jde tak o nejvyšší částku, jakou se nám na našich akcích zatím podařilo vybrat,“ informoval.

Večerem provázela kapela Pitt BAND a program zpestřilo také tradiční vystoupení souboru Mažoretky Sezimovo Ústí pod vedením Veroniky Štěpánkové. Obálku se získanou hotovostí převzala maminka Beatky Veronika Vackové úderem 23. hodiny, která nezapomněla poděkovat všem přítomným a také sponzorům. „Zábava pak pokračovala až do druhé hodiny po půlnoci,“ upřesnil Karel Nováček.

Autor: Lenka Pospíšilová
Zdroj: https://taborsky.denik.cz/zpravy_region/benefice-pro-beatku-vynesla-rekordni-castku-20191118.html
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuálně a jeho autorem je KN. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.